Ideal Standard Ceratherm T25 A7545XG Термостатски туш систем

28.800 ден

Шифра: 1756 Категорија

Карактеристики

Колекција

Ceratherm

Пакување

парче

Потекло

Италија

Боја

Црна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Ceratherm T25 A7545XG Термостатски туш систем”