Попуст!

Ideal standard Ceraplus A6145AA Сензорска батерија за мијалник

13.920 ден

Батеријата работи на батерија

Шифра: 8697 Категории: ,

Карактеристики

Колекција

Ceraplus

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal standard Ceraplus A6145AA Сензорска батерија за мијалник”