Попуст!

Azzurra Мијалник Victorian Style GIU200B110/ALZAT

68.800 ден

Шифра: 4642 Категории: , ,

Карактеристики

Состав

процелан/метал

Производител

Azzurra

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Azzurra Мијалник Victorian Style GIU200B110/ALZAT”