Попуст!

Azzurra Мијалник Victorian Style GIU200B110/ALZAT

100.960 ден 68.800 ден

Шифра: 4642 Категории: , , Tag:

Карактеристики

Состав

процелан/метал

Производител

Azzurra

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Azzurra Мијалник Victorian Style GIU200B110/ALZAT”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *