Lavish Castelo Brown 20×120

1.160 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 3704 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

10mm

Димензија

20x120cm

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1,2m2

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Индија

Производител

Lavish Impex

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Hадвор, Внатре, Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Lavish Castelo Brown 20×120”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *