Попуст!

Imex CT1265 Artis Моноблок балтик

5.423 ден

без капак

Шифра: 2953,1589 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

38x70x80cm

Потекло

Кина

Производител

Imex

Состав

порцелан

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Imex CT1265 Artis Моноблок балтик”