Fayans Happy smart дуропласт капак со меко затворање H8915713000001

2.900 ден

Карактеристики

Колекција

Happy smart

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans Happy smart дуропласт капак со меко затворање H8915713000001”