Ideal Standard Ceraline A5948NU Вградлив миксер за батерија за мијалник

5.490 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Ceraline

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Ceraline A5948NU Вградлив миксер за батерија за мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *