Ideal Standard Ceraflex BD001AA Сет батерии

12.200 ден

Карактеристики

Колекција

Ceraflex

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Ceraflex BD001AA Сет батерии”