Golden tile Richmond Antracite 6×25

1.020 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

25x6cm

Колекција

Richmond

Пакување

0.48m2

Пакување во кутија

32 парчиња

Потекло

Украина

Производител

Golden Tile

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Внатрешна /Ѕид

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Golden tile Richmond Antracite 6×25”