Golden tile the Strand Brown 6×25

820 ден

Едининца мерка: m²

Карактеристики

Димензија

25x6cm

Пакување

0.48m2

Колекција

The strand

Потекло

Украина

Производител

Golden Tile

Состав

Bештачки гранит

Тежина

10.76kg/кутија

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Golden tile the Strand Brown 6×25”