Golden tile Chester Оrange 6×25

740 ден

Опис

единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

6x25cm

Колекција

Chester

Пакување

0.48m2

Потекло

Украина

Производител

Golden Tile

Состав

Bештачки гранит

Тежина

10.76kg/кутија

Употреба

Внатрешна/Надворешна/Ѕид

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Golden tile Chester Оrange 6×25”