Попуст!

Globo Осветлување FUTURE 58202

1.016 ден

Карактеристики

Капацитет

2x20W

Производител

Globo

Димензија

18 x 69.5 x 41 cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Globo Осветлување FUTURE 58202”