Попуст!

Globo Осветлување 41671D

1.929 ден

Карактеристики

Боја

Бела

Капацитет

8 W

Производител

Globo

Тежина

500 gr

Димензија

10.5 x 40 cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Globo Осветлување 41671D”