Попуст!

Gedy Kyoto 1506 Сад за чешел

1.400 ден

Карактеристики

Димензија

28.5x15x3cm

Производител

Gedy

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Gedy Kyoto 1506 Сад за чешел”