Freendo H21151 Туш црево

370 ден

Должина: 150cm
Стандарден навој.

Карактеристики

Производител

Freendo

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Freendo H21151 Туш црево”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *