Попуст!

Komar Фототапета 1-616

1.365 ден

Единица мерка-Парче

Само во Скопје

Ограничена количина

Шифра: 3781 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

1.84×1.27m

Состав

Хартија

Производител

Komar

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Komar Фототапета 1-616”