Fayans Neo получизма H8193910001791

1.250 ден

Шифра: 5021 Категории: , , ,

Опис

H8193910001791

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

34х22х27 cm

Колекција

Neo

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

7,67 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans Neo получизма H8193910001791”