Egger Silencio Duo-Подлога

2.100 ден

Единична мера: пакување/кутија
Намалување на звукот на удар: 17db.
Погодна за поставување над подно греење.
Вградена бариера на пареа-притоа е погодна за користење во влажни услови.

Карактеристики

Дебелина

1.5 mm

Димензија

1.180mm x 8.500mm.

Пакување во кутија

10.03m²

Производител

Egger

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger Silencio Duo-Подлога”