Egger ламинат EPL019 Parquet Oak Dark 32/10mm V4

825 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

129.1×19.3 cm

Колекција

EGGER PRO Laminate Flooring

Обработка на рабови

фуга V4

Пакување

1.746m2

Потекло

Германија

Производител

Egger

Состав

MDF со PVC фолија

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL019 Parquet Oak Dark 32/10mm V4”