Egger ламинат EPL036 Oak Bardolino Grey 31/8mm

600 ден

  • Eдиница мерка m2
  • Цената е само за ламинат

Карактеристики

Дебелина

8 mm

Димензија

129.1×19.3 cm

Колекција

EGGER HOME Laminate Flooring

Обработка на рабови

без фуга

Пакување

1.995m2

Пакување во кутија

8 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Состав

MDF со PVC фолија

Тежина

7.05kg/m2

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Класа

31

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL036 Oak Bardolino Grey 31/8mm”