CSA Oxidart Black 20×20

1.480 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10mm

Димензија

20x20cm

Колекција

Oxidart

Пакување

0.68m2

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Oxidart Black 20×20”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *