CSA Oxidart Silver 6060

1.670 ден

Единична мера: m²
Гранитна подна плочка за јавни простори со фреквентно движење:барови, ресторани, хотели, продавници, канцеларии. Погодна за надворешна употреба. Digital Technology.

Карактеристики

Димензија

60×60 cm

Пакување во кутија

1.44m²

Дебелина

10mm

Колекција

Oxidart

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Тежина

32.4kg/пакување

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Oxidart Silver 6060”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *