AWD02331412 Стол за када

2.450 ден

Карактеристики

Димензија

17.5×72.5x30cm

Состав

Алуминиум/PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02331412 Стол за када”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *