AWD02191619 Frappe Сад за памук

220 ден

Карактеристики

Димензија

9..3x9x9cm

Состав

ABS-Пластика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191619 Frappe Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *