AWD02191620 Frappe Сад за сапун

200 ден

Карактеристики

Димензија

2.5×14.9×9.7cm

Состав

ABS-Пластика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191620 Frappe Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *