AWD02191611 Pledo Сад за памук

180 ден

Карактеристики

Димензија

11x7x7cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191611 Pledo Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *