AWD Pledo 02191613 ВЦ четка

620 ден

Карактеристики

Димензија

34.2×9.3×9.3cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Pledo

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Pledo 02191613 ВЦ четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *