AWD02191435 Cleo Сад за памук

440 ден

Карактеристики

Димензија

8x8x9cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191435 Cleo Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *