AWD Prem 02191381 Сад за памук

430 ден

Карактеристики

Димензија

11.5x8x8cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Prem

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Prem 02191381 Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *