Карактеристики

Димензија

11.5x8x8cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Prem

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Prem 02191381 Сад за памук”