AWD Hebe 02191321 Дозер за течен сапун

420 ден

Карактеристики

Димензија

15.8×6.2×6.2cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Hebe

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Hebe 02191321 Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *