AWD02191315 Rea Сад за сапун

270 ден

Карактеристики

Димензија

3×11.6×8.7cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191315 Rea Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *