AWD Rea 02191313 Дозер за течен сапун

370 ден

Карактеристики

Димензија

15.5x6x6cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Rea

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Rea 02191313 Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *