AWD02191280 Vern Држач за четки за заби

640 ден

Карактеристики

Димензија

9.2x7x7cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191280 Vern Држач за четки за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *