AWD02191188 Forte Сад за сапун

350 ден

Карактеристики

Димензија

2.5×11.7×8.3cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191188 Forte Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *