AWD Luna 02191011 ВЦ четка

800 ден

Карактеристики

Димензија

36x10x10cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Кина

Колекција

Luna

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Luna 02191011 ВЦ четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *