Карактеристики

Димензија

36x10x10cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Кина

Колекција

Luna

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Luna 02191011 ВЦ четка”