AWD02191009 Luna Сад за сапун

330 ден

Карактеристики

Димензија

2×11.2×11.2cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191009 Luna Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *