AWD02190751 Etnic WC-четка

1.360 ден

Карактеристики

Димензија

35.5x10x10cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02190751 Etnic WC-четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *