AWD02091481 Закачалка

790 ден

Карактеристики

Димензија

10.5×4.5×8.5cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02091481 Закачалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *