AWD02091330 Закачалки Сет/2 парчиња

80 ден

Монтажа: со лепенки.

Карактеристики

Димензија

1.8×4.8×4.4cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD02091330 Закачалки Сет/2 парчиња”