AWD02091131 Држач за четки за заби

410 ден

Карактеристики

Димензија

7.5x9x10.3cm

Состав

метал/стакло

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD02091131 Држач за четки за заби”