AWD02090341 Закачалки

280 ден

Монтажа: Со вакум.
Сет од две закачалки.

Карактеристики

Димензија

5x13x15cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02090341 Закачалки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *