AWD02080191 Закачалка

130 ден

Монтажа: Со шрафење.

Карактеристики

Димензија

13x28x3.5cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02080191 Закачалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *