Попуст!

Плочки Argenta Hera white 60×60

986 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×60 cm

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

4 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Тежина

31,7m2/пакување

Употреба

Sид, Внатрешна, Под

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Hera white 60×60”

Можеби ќе ви се допадне и...