Appollo Туш када ST90SQ

7.420 ден

Карактеристики

Димензија

90x90x4cm

Состав

Акрил

Производител

Appollo

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Appollo Туш када ST90SQ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *