Eff. Алум. профилна лајсна B56 Сребро

685 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2m

Завршна обработка

Мат-сребро

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. профилна лајсна B56 Сребро”