Алуминиумска профилна лајсна B30

180 ден

Карактеристики

Должина

2m

Завршна обработка

Мат-сребро

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Алуминиумска профилна лајсна B30”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *