Alcaplast Pop up black А392 сифон

2.900 ден

Карактеристики

Потекло

Чешка

Производител

Alcaplast

Состав

метал

Завршна обработка

црн мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Alcaplast Pop up black А392 сифон”