Alcaplast Хром сифон за мијалник А401

2.100 ден

Шифра: 42189 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Alcaplast

Потекло

Чешка

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Alcaplast Хром сифон за мијалник А401”