Alcaplast M9006 Флексибилно црево DN90/110

800 ден

Карактеристики

Потекло

Чешка

Производител

Alcaplast

Состав

PVC

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Alcaplast M9006 Флексибилно црево DN90/110”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *