Alcaplast А49 Black Сифон за туш када

3.250 ден

Карактеристики

Потекло

Чешка

Производител

Alcaplast

Состав

PVC

Завршна обработка

црн мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Alcaplast А49 Black Сифон за туш када”

Можеби ќе ви се допадне и...